Nieuwe collega: Esther

We zijn blij om Esther Wolting te verwelkomen als onze IT Manager! 🎉

Esther gaat bij ons een belangrijke rol spelen in de verdere ontwikkeling van onze ICT-omgeving. We zetten de komende periode stappen richting een nieuwe, geïntegreerde omgeving die ons helpt om slimmer, efficiënter en toekomstgerichter te werken.

Heling & Partners is een organisatie die volop in beweging is. We zetten actief in op AI en werken onder andere met de SAVI-tool en andere AI-gerelateerde toepassingen binnen onze organisatie. De ervaring van Esther sluit hier goed op aan en helpt deze ontwikkelingen verder vorm te geven en te versnellen.

In haar rol verbindt ze techniek en de praktijk. Dat doet ze door in gesprek te gaan met zowel onze klanten als onze collega’s om te begrijpen wat er speelt en hoe we onze dienstverlening en samenwerking verder kunnen versterken.

Samen met het managementteam bewaakt ze de koers en zorgt ze dat ICT-ontwikkelingen binnen de organisatie goed op elkaar aansluiten en daadwerkelijk landen in de praktijk.

Welkom bij het team, Esther! 👏